איך לבחור תכשיט שמתאים בול לאירוע

נשים רבות מוצאות את עצמן לא פעם, כמעט מאחרות או מאחרות לאירוע חשוב בגלל שהן התקשו בבחירת התכשיט המתאים ביותר לאירוע.

אם הגעת לכאן, כנראה שגם את מצאת את עצמך לא פעם בסיטואציה הזו.

אנו ממליצות לך לקרוא את המדריך הנוכחי שיסביר לך שלב אחר שלב איך לבחור את התכשיט המתאים ביותר לאירוע, כדי שתוכלי להגיע לאירוע הבא שלך בזמן, ללא שום התלבטות.

הנה כל הפרטים שאת צריכה לדעת וליישם כמובן:

 

השלב הראשון – תעשי סדר בתכשיטים

השלב הראשון בבחירת תכשיט שמתאים לאירוע היא סידור התכשיטים. לא פעם, אנחנו מחפשות תכשיט מסוים ומתעכבות בהגעה לאירוע רק בגלל שלא מצאנו אותו. לנו זה קרה ממש לא מזמן, כשמצאנו את עצמנו מתקשרות לאחיות שלנו, לאמא ולחברה הכי טובה כדי להבין מי החוצפנית שלקחה את השרשרת ולא החזירה. מיותר לציין שבסוף מצאנו את השרשרת מונחת בארון של המקלחת. בכל אופן, כדי שלך זה לא יקרה, את צריכה לערוך סדר בתכשיטים ולבדוק את שני הדברים הבאים:

  1. ששום תכשיט אינו חסר (ואם כן, תבררי איפה הוא ותחזירי אותו למקום)
  2. שאין לך צורך בתכשיטים נוספים (ואם כן, תעברי לשלב הבא)

 

השלב השני – תערכי השלמות של תכשיטים אם צריך

אם הגעתם לכאן, כנראה גילית שחסרים לך תכשיטים. זאת אומרת, שאין לך מספיק שרשראות או אולי סטים של עגילים שיכולים להתאים לאירוע מסוים. אם יש לך אירוע קרוב ואת צריכה את התכשיטים הללו בהקדם, אין צורך להילחץ, פשוט תזמיני אותם אונליין באתר של לליב תכשיטים.

 

השלב השלישי – תכיני מראש 2-3 סטים של בגדים לאירוע המתאים

התכשיט הוא לא ההתלבטות המרכזית בבחירת תכשיט לאירוע. הרי חלק מרכזי בכל ההתלבטות נוגע בכלל לבגדים שאת צפויה ללבוש. לכן, ההמלצה שלנו היא להכין 2 או 3 סטים של בגדים שאת רוצה ללבוש לאירוע, למשל:

  • אוברול פרחוני
  • שמלת מיני שחורה
  • ג'ינס וחולצה מכופתרת

תניחי את 3 הסטים של הבגדים בצד החדר ותיגשי למלאכה. כלומר, לשלב הרביעי והאחרון.

 

השלב הרביעי – תבחרי את התכשיט המתאים לכל בגד

כעת נותר לך לבחור את התכשיט שמתאים בול לאירוע הנוכחי. כדי שתוכלי לעשות זאת, את צריכה לבחור 4-6 תכשיטים שאת רוצה לענוד ולבדוק את ההתאמה שלהם עם כל אחד מהסטים של הבגדים שהכנת מראש. את יכולה להניח את הבגדים על המיטה ולבדוק את ההתאמה באופן זה או ללבוש אותם ולבדוק את ההתאמה כשהם עלייך. הכי חשוב שתעשי זאת כמה ימים לפני האירוע ולא כמה דקות לפני היציאה אליו.

 

לסיום

עד כאן המדריך שלנו שיאפשר לך לבחור תכשיט שמתאים בול לאירוע. כעת, נותר לך ליישם את 4 השלבים, להגיע לאירוע הבא שלך בזמן ולהדהים את כל הנוכחים. שיהיה בהצלחה!

שרשרת

 

אולי יעניין אותך גם