איך להתאים את התכשיט לתלבושת שלך

מקובל לחשוב שאחד הדברים שנשים אוהבות יותר מכל דבר אחר הוא תכשיטים, כל אישה מחזיקה מגירת תכשיטים ובה צמידים, עגילים, שרשראות, טבעות ואפילו סיכות שיעור יוצאות דופן שנחשבות לסוג של תכשיט בזכות העיצוב הפומפוזי שלהן.

לפיכך, כיצד ניתן לבחור ממגוון התכשיטים האישי שלך, תכשיט שיתאים לתלבושת שלך בצורה מדויקת ויפה.

האם אלה הצבעים שקובעים או שאולי הצורה של התכשיט?

וכיצד ניתן להתאים תכשיט חדש לבגדים שאתם מתכוונים ללבוש לאירוע נוצץ.

לאחר התייעצות עם מביני עניין להלן מספר המלצות כיצד לעשות זאת נכון.

 

מספר כללי ברזל

  • מניפת הצבעים של הבגדים – השתדלו לא לשלב יותר מידי צבעים ומצד שני, אל תתלבשו בצבעים אחידים.
  • היו נאמנים לסגנון התכשיטים שאתם אוהבים.
  • לאן אתם הולכים – האם אתם בדרך לאירוע או שאתם סתם יוצאים לעבודה או נפגשים עם חבר קרוב. האירוע בהחלט קובע.
  • תכשיט חדש – אם אתם מתכוונים לקנות תכשיט חדש הגדירו לעצמכם מראש את תקציב הקנייה, הוא משפיע במידה מסוימת על העיצוב של התכשיט.
  • אקססוריז – התאימו גם את האקססוריז לבגדים – תיק, סיכה וכו'.

 

התאמת הצבעים והמרקם

השיקול איזה צבע ללבוש משפיע מאוד על ההתאמה בין הלבוש לתכשיטים . צבעים דומים מידי יטשטשו הן את הבגדים והן את התכשיט. במידה והצבעים שונים הבדל שמיים וארץ יהיה קשה להבין ולראות את הקשר בניהם. על פי רוב רצוי לבחור בצבעים שמשלימים זה את זה ונראים ראויים יחד. גם המרקם חשוב מאוד להתאמת התכשיט הנכון לבגדים, על המרקם להיות במינימום דומה בין הפריטים ורצוי אף שיהיה זהה. בדים חלקים יתאימו בדרך כלל לתכשיטים חלקים בעוד שבדים בעלי מרקם עמוק יותר יעבדו מצוין עם בגדים בעלי מרקם מחוספס, אולי אפילו מעט גס.

 

האישיות שלכם חשובה

לכל אדם מבנה אישיותי מסוים וברוב המקרים מבנה האישיות נראה עליו גם כלפי חוץ. בהתאמה בין תכשיט לבגד יש לקחת בחשבון גם את אישיותו של האדם שילבש את הבגדים ומבקש להתאימם לתכשיט בדמותו.

אישה שידועה בצניעותה לא תבחר בתכשיט נוצץ מידי שנראה למרחקים ולכן עליה לשים לב שגם אם היא מתכוננת לאירוע חשוב, עליה ללבוש בגדים יפים ומעוצבים אך לא מהודרים מידי, כדי שתוכל להתאים תכשיט עדין כפי שהיא אוהבת.

 

מראה זורם

על מנת שתהיה זרימה טובה בין הבגדים והתכשיטים על הגוף חשוב באופן כללי לבחור בפריטים דומים אך לא זהים, מגוונים בצבעם אך לא בהקצנה. גם כאן איזון הוא שם המשחק. תכשיט יושב על רקע הבגדים שאנו לובשים ולכן חשוב שאם לבשנו בגדים כהים התכשיט שלנו יהיה בהיר ויבלוט על רקע הבגד. בכל מצב אחר הופך התכשיט לחסר משמעות כמעט. כדאי להתאים גם את גווני האיפור למראה הזורם והמאוזן. וטיפ אחרון לנשים שבניכם, בחרת שמלה עם מחשוף עמוק רצוי להתאים לה שרשרת קצרה.

בחירת טבעת

 

אולי יעניין אותך גם