איך מודדים מידה לטבעת? המדריך השלם להזמנת תכשיטים אונליין

במציאות של היום כל עסק וכל חנות מחזיקים באתר אונליין מתוחזק ונגיש, שדרכו ניתן לבצע רכישות, בזמן שלכם, מהבית שלכם, ובנוחות מקסימלית. הסחורה מגיעה במשלוח עד פתח הבית, או לנקודה לאיסוף דואר על פי בחירתכם.

גם עסקי תכשיטנות רבים עברו במתכונת חלקית או מלאה לאונליין – וניתן לבצע דרכן רכישות של תכשיטים מכל הסוגים. כאשר מדובר בשרשראות ובצמידים, הבחירה יחסית קלה ולא נדרשת התלבטות רבה, אך כאשר מדובר בטבעות, נדרשת מדידה מדויקת.

 

מדידת טבעת – כך תעשו זאת

בכדי למדוד מידה לטבעת, יש לקחת טבעת קיימת הנמצאת ברשותכם, ולהצטייד בסרגל. כאשר מדובר במדידת טבעות, אנו מדברים על קוטר בתור יחס המידה שלנו. קיימות טבלאות באתר שבאמצעותן תוכלו לדעת את מידת הטבעת שלכן ביחס לקוטר שהתקבל.

מידת הטבעת נמדדת על פי קוטר פנימי (החלק שנוגע בעור). שימו לב שהסנטימטר הראשון שנמדד בסרגל איננו מדויק, לכן עלינו להניח את הטבעת על פני הסרגל, כך שנוכל למדוד את הקוטר בצורה מדויקת ככל האפשר.

מניחים את הטבעת על הקוטר הפנימי של הספרה 10, ולספור כמה מילימטרים יש מהקצה הפנימי האחד לקצה הפנימי האחר. שימו לב לחצאים – כל חצי מילימטר יש קפיצה במידה אחת.

 

מדידת טבעת באמצעות סרט או נייר

ניתן למדוד טבעת באמצעות סרט מדידה או נייר, וחשוב להצטייד גם הפעם בסרגל. בשיטה זו יש להקיף את האצבע המיועדת לטבעת שבחרתם באמצעות סרט או חוט, ולסמן בעט את נקודת המפגש.

לאחר מכן יש לפרוס את הסרט, החוט, או הנייר, ולמדוד את אורכו עם סרגל. המספר שיתקבל כתוצאה ממדידה זו הוא היקף האצבע.

השוו את המספר שהתקבל לטבלה המופיעה באתר חנויות תכשיטים ממנו אתם מעוניינים לבצע את ההזמנה.

 

דגשים חשובים נוספים

  • לכל אצבע מידה שונה! הקפידי למדוד את האצבע עליה את מעוניינת להניח את הטבעת.
  • קחו בחשבון כי ייתכן ותיפול טעות במדידת האצבע. בדקו שבמידת הצורך אפשר לפנות לחנות לצורך התאמות ותיקונים.
  • מדדו מספר פעמים בכדי להימנע מטעויות.
  • שימו לב כי מידת האצבע נוטה להשתנות לאורך היום ובהתאם לטמרפטורה. בכדי לקבל את התוצאה המדויקת ביותר, מדדי בסוף היום ובדקי שידייך אינן קרות או חמות מדי.
  • בדקי שסרט המדידה אינו רופף או הדוק מדי. הטבעת אמורה לנוע על אצבעך בחופשיות אך לא להחליק ממנה.
  • הקפידי למדוד את החלק הרחב ביותר באצבע.

 

לסיכום

השפע הרחב שקיים בחנויות התכשיטים אונליין מאפשר היום בחירה מתוך היצע רחב של שרשראות, צמידים, וגם טבעות. אל תחששי להזמין את הטבעת שראית באתר בגלל שאינך יכולה למדוד אותה פיזית.

במדריך זה תוכלי להיעזר בשתי שיטות פשוטות וקלות לביצוע, שיעזרו לך למדוד את אצבעך בצורה מדויקת בבית, ולהזמין את הטבעת שאת אוהבת.

טבעות

 

אולי יעניין אותך גם

מארזים
תכשיטים ומידע

איזה מתנה קונים לגבר?

כל אחד אוהב שחושבים עליו, והענקת מתנה היא דרך נפלאה להביע אהבה והערכה. גם הגבר שלכן יעריך מאוד מתנה טובה ושימושית, אך אין ספק כי

קרא עוד »