נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 טיפים חשובים לרכישה באינטרנט

החורף הגיע וכולנו רצים למסך כדי לחדש את ארון הבגדים שלנו.

רגע לפני שאתם מתחדשים בכל הפריטים הכי חמים בשוק, חשוב לוודא שאתם לא גורמים לעצמיכם נזק בזמן הקנייה.

קניות באינטרנט הפכו להיות נפוצות מאוד בשנים האחרונות ובדיוק בגלל זה חשוב להקפיד על מספר כללים מסוימים, שיימנעו מכם עוגמת נפש רבה בהמשך הדרך.

הנה מה שאתם חייבים לדעת:

 

  1. קנייה באתר מאובטח:

הדבר החשוב ביותר הוא הביטחון של הכסף שלכם. כשאתם מבצעים קנייה באינטרנט, אתם מוסרים כל כל הפרטים הרלוונטיים של כרטיס האשראי שלכם לאתר הקניות. וודאו שהאתר בעל רמת אבטחה מספקת כדי לא לגרום לפרטי האשראי שלכם להיות נפוצים לכל דורש. בקנייה דרך באבישופ תוכלו להיות רגועים שהקנייה שלכם נעשית באפיק הבטוח ביותר.

 

  1. תוודאו שאתם מבינים מה בדיוק אתם קונים

דווקא בגלל שאתם לא יוצאים מהבית והמוצר מגיע עד אליכם, חשוב שתבינו בדיוק מה המוצר שאותו אתם מתכננים לקנות. בין אם מדובר בבגדים או בפריט לריהוט הבית, עליתים דרך המסך אתם עלולים לקבל רושם קצת מטעה. אל תתעצלו להסתכל בהמלצות על המוצר, ונסו לאתר מישהו שכבר ביצע קנייה שלו, מבטחים לכם שלא תתחרטו.

 

  1. השוואת מחירים:

הקנייה באינטרנט מאפשרת לכם לבצע השוואת מחירים בלחיצת כפתור. בחרו את המוצר הספציפי שברצונכם לרכוש ובדקו לפחות שלושה אתרים כדי לראות מה טווח המחירים המומלץ. אם בעבר השוואת המחירים דרשה מכם לכתת את רגליכם בין החנויות, עכשיו אין לכם שום תירוץ למה אתם מוותרים עליה. לעיתים תופתעו לראות אלו פערי מחירים קיימים, ותחסכו כסף רב.

 

  1. אפשרות לביטול העסקה:

גם אחרי שעשיתם את כל הבדיקות הנדרשות וקניתם מוצר שהייתם בטוחים שהוא מה שאתם חושבים, תקלות תמיד עלולות להתרחש. בדקו מה מדיניות החזרת המוצרים באתר שדרכו קניתם והאם אתם יכולים לקבל את כספיכם במקרה של ביטול העסקה. האפשרות לבטל את העסקה היא ביטוח על הכסף שלכם, אל תוותרו עליה.

 

  1. בדיקה של דמי משלוח:

כאשר אתם קונים מוצר דרך האינטרנט, אל תשכחו שהמחיר של המוצר הוא לא כל העסקה. עליכם להבין מה בדיוק הדרך שבה המוצר מגיע אליכם. בין אם מדובר בשליחה בדואר או אפילו באיסוף מתחנה, עלות משלוח עלולה להגיע לסכום שיגרום לכם לבצע עסקה לא כדאית. וודאו שיחד עם דמי המשלוח הקנייה של המוצר עדיין משתלמת לכם.

 

  1. לסיכום:

קנייה באינטרנט מאפשרת לנו ליהנות מכמה עולמות. היכולת לרכוש מוצר שמגיע עד אלינו בלי הצורך לעשות את הסיבוב המייגע בקניון הביא לכולנו ברכה. בנוסף, היכולת לבצע את השוואת המחירים בצורה כל כך פשוטה גם מועיל לכיס שלנו. יחד עם זאת, חשוב להקפיד בזמן קנייה על שימוש באתרים בטוחים ולאפשר לנו להתחרט במקרה שהמוצר לא מצא חן בעינינו.

 

קניית מוצר

הכל על עצי חיים
הכל על עצי חיים

עצי החיים הם חלק בלתי נפרד מבתי כנסת מסוגים שונים (אשכנזים, ספרדים וכו'). שכן, הם מעטרים את ראשם של