מה להביא לחתונה של החברה הכי טובה?

חתונה הוא מאורע מרגש במיוחד, אבל החלק הקשה בו הוא למצוא מתנה שבאמת תשמח את החתן והכלה.

כיום רובם מביאים כסף במקום מתנה, אך זה מנהג שמייצג את ההתדרדרות של תרבות החתונות בארץ – הכסף נועד לכסות את החתונה, אבל למה מלכתחילה לעשות חתונה כל כך יקרה? אם אתם רוצים לחזור

למסורת השינה והטובה, כדאי תחשבו על מתה מקורית בשביל החתן והכלה. אין לכם רעיון? בכתבה הבאה בטוח תמצאו!

 

איור אישי לכבוד החתונה!

בטח לא חשבתם על האופציה הזו – אבל מה יותר כיף מאיור של החתן והכלה על רקע משעשע? במיוחד אם זה ציור אישי ריק ומורטי. החתן והכלה ישמחו לקבל מתנה שמסמלת את האחדות שלהם ואת הקשר המיוחד שלהם. כמובן שניתן לבחור כל רקע שמוצא חן בעיניכם – רקע של נוף, של הבית של הזוג ועוד. העיקרון שחשוב שתעבדו לפיו הוא לבחור את הרקע שישמח את הזוג המאושר.

 

למה חשוב להשקיע במתנה לחברה הכי טובה?

החברה הכי טובה היא האדם שעמד לצדך ברגעים קשים, יפים, מרגשים ומאתגרים. כשהיא מתחתנת הביטוי לכך שאת לצידה, משתתפת בשמחתה ורוצה לשמח אותה הוא המתנה שתביאי לה. ככל שהמתנה תהיה אישית יותר היא תהיה טובה יותר ומרגשת יותר. איור אישי זה מתנה נפלאה משום שהיא אישית מאוד והיא בטוח תשמח את הכלה.

 

רעיונות נוספים

  1. הכי חשוב שתביאי לה ברכה מעומק ליבך – תאחלי לה את כל הטוב, תספרי לה מה היא בשבילך ועוד.
  2. תוכלי לתת לה משהו חדש לבית שאת יודעת שהיא תשמח – כלי למטבח, משהו לקישוט ועוד.
  3. ערכי לה מסיבה! כמובן שזה לא תחליף למתנה, אבל זה לגמרי מתנה בפני עצמה. במסיבה תדאגי שכל מי שהיא הכי אוהבת יהיה, ושכל תשומת הלב תהיה עליה.
  4. תזמיני לה ולבעלה צימר מפנק, מתנה שתשרת אותם בהמשך בוודאות.
  5. תקני לה תכשיט יפה שתוכל לענוד בחתונה – שרשרת, צמיד וכו'.
  6. מזכרת של שתיכן – תוכלי לתת לה תמונה מטיול שהיה לכן, מרגע יקר או חפץ שמסמל עבורכן משהו.

 

מה הכי חשוב?

תזכרי שהמתנה היא רק אמצעי להעברת אהבה ולחיזוק. המתנה היא לא העיקר, לכן תמיד חשוב לצרף לה ברכה ודברי אהבה. כמו כן, נסי לתת את המתנה ברגע מתאים, ולא להשחיל אותה לקופת הצ'קים בחתונה.

 

סיכום

אם את מחפשת מתנה מקורית לחברה הכי טובה, מומלץ לקנות איור אישי של הזוג הצעיר. המתנה תחמם את הלב של הכלה, תצחיק אותה ותהיה לה מזכרת מהחברה הטובה שלה. קבלת מתנה אישית לכבוד החתונה היא מרגשת יותר מקבלת כסף, לכן איור אישי זה הבחירה הטובה ביותר. את האיור תוכלי להזמין באינטרנט במחיר טוב, בנוחות ובמהירות.

 

צילום לחתונה

אולי יעניין אותך גם