נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מתנה לאישה – איך לצאת מהקופסה

לקראת יום האם או יום האישה ואפילו סתם כי אוהבים, מגיעה לאישה מתנה מקורית וחדישה.

הפעם תצטרכו באמת להפתיע במשהו מיוחד ולצאת מהקופסה.

קבלו את המתנה המושלמת לאישה.

 

מתנה לכבוד יום האם או יום האישה

יום האם כבר ממזמן הפך ליום המשפחה ונזנח לו בצד. על אף זאת ילדים ובני זוג רבים ממשיכים לפנק את האמא שהיא עמוד הטווח בבית ולהעניק לה לכבוד האירוע מתנה. במשפחות שמתרשמים מיום האם פחות ומתעקשים לחגוג את יום המשפחה במסעדה מקבלים הזדמנות נוספת ביום האישה לרכוש מתנה. אמא יש רק אחת וגם אישה ולכן חשוב להקדיש לה את תשומת הלב המתאימה ולהגיש לה מתנה. אם כן, אלו מתנות מתאימות ליום האם או ליום האישה? חשוב להביא מתנה מקורית ושימושית, כזאת שתעשה לאישה את החיים קלים יותר ותפנק אותה, כמו: שמיכה עם שרוולים להתפנקות על הספה מול הטלוויזיה או מוט עיסוי ידני לשימוש הבעל ולפינוק האישה. ביום האם זוהי הזדמנות מצוינת לפנק גם את האם המבוגרת, להגיע ביחד עם הנכדים ולהביא לסבתא מתנה קטנה ואישית כמו: ספל אישי חדש או נעלי בית חמודות לחורף ועוד.

 

מתנה לאישה ליום האהבה

נשים רבות מחכות לקבל מתנה גם ביום האהבה כמו גם ביום הנישואין. השנה זה לא חייב להיות תכשיט יקר או נסיעה לחו"ל וגם לא זר פרחים או מארז שוקולד לבבות, השנה זה יכול להיות אחרת כי הגיע הזמן לצאת מהקופסה ולהעניק לאישה מתנה מרשימה ומיוחדת שגם לא תעלה הרבה וגם תהיה מקורית ושימושית כאחד. במיוחד שהשנה המצב הכלכלי לא משהו מומלץ לתכנן איזה גאדג'ט או מתנה אישית והעיקר להעניק את תשומת הלב הראויה. המתנות המומלצות לאירועים מסוג זה יכולות להיות: בקבוק תרמי עם ספל מכסה סיליקון שתשמש אותה במשרד, פתקיות דביקות בצורת סושי לאותה מטרה, חותמות לעוגיות, מחברת מעוצבת הנראית כמו מטיל זהב וכד'.

 

מתנת יום הולדת מקורית לאישה

יום הולדת יש רק פעם בשנה ולמרות שנשים רבות מעדיפות לפסוח על האירוע בייחוד שבכל שנה הוא גודל, הקרובים אליהן חוגגים באופן כזה או אחר. יום הולדת לאישה יכול להיות עם חברים או רק עם משפחה, רועש או סולידי, בבית או בחוץ אך מתנה חייבת להיות. לכל אחת יש את הטעם האישי שלה, את הרצונות שלה, האהבות וההעדפות המיוחדות רק לה ולכן המתנות צריכות להיות מקוריות ומותאמות בצורה אישית. למשל, ישנן נשים שאוהבות לעשות מסג', אז מה יכול להיות יותר פרקטי בשבילן מאשר כרית עיסוי לגב, מכשיר עיסוי לכפות הרגליים או אקדח עיסוי פיזיותרפיה נטען לכל הגוף? נשים אחרות אוהבות כל מיני שטיקים מיוחדים כמו: תופס עכבישים או מברשת שיער חשמלית וזה כבר ממש לצאת מהקופסה.

מתנה לאמא טרייה
4 רעיונות למתנה ליולדת 

חיפוש אחר מתנה שמתאימה ליולדת, עשוי להיות עניין מורכב שאורך זמן רב. מדריך זה עולה לרשת כדי לחסוך לכם

מתנה לאחות
איך לבחור מתנה לאחות?

יש הרבה סיטואציות שבהן נרצה לקנות מתנה לאחות שטיפלה בנו: החל מלידה, דרך אירוע רפואי ועד משבר בריאותי בחיים