נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

פריטי הלבוש שישדרגו לכם את הלוק

כל אחד מאתנו רוצה "לזרוק" על עצמו פריט לבוש מסוים שישדרג את הלוק הבסיסי שלו במינימום מאמץ. עובדה זו כנראה מוכרת לכם, אבל לא בטוח שיש בידיכם את הידע שיוביל לתוצאה הרצויה. אם כך, כדאי שתישארו כאן, כדי שתוכלו להכיר ב – 2 פריטי הלבוש שיפחיתו את זמן ההתארגנות מול המראה בכל יציאה מהבית.  

 

מכנסיים אלגנטיות

נפתח את המדריך בהצגת פריט הלבוש שיחכה לכם בסבלנות על הקולב. שכן, הוא מיועד לאירועים מיוחדים, למשל: חתונות, בר מצוות וארוחות חג. מדובר כמובן במכנסיים אלגנטיות שישתלבו עם הפריטים שיוצגו בפניכם בהמשך. נציין שעליכם לבחור לפחות ב – 2 זוגות מכנסיים בגוונים שונים שמחמיאים לכם, לדוגמא: חום ושחור, כחול וקרם.

מכנסיים אלגנטיות

חולצה מכופתרת קלאסית

יש פריטים נצחיים שחייבים להימצא בארון של כל גבר, חולצה מכופתרת היא אחד מהם. שכן, זו תשדרג כל לוק. אתם יכולים לשלב אותה בקלות עם מכנסיים מחויטים, מכנסי ג'ינס קרועים ואפילו מכנסי ברמודה. חשוב שתדעו שעליכם להחזיק לפחות ב – 3 חולצות מכופתרות בסגנונות שונים (חולצה לבנה, פסים, הדפסים מסוגים שונים ועוד), כדי שתוכלו ליצור לוקים מגוונים בכל פעם מחדש. נדגיש שתצטרכו לשלב עם החולצות הללו גם תכשיטי גברים מעוצבים, לדוגמא:

  • שעון יד יוקרתי
  • צמיד
  • טבעת

 

נעליים

אי אפשר לעסוק בפריטי לבוש שיהפכו כל לוק למשודרג, מבלי להציג את הנעליים שחייבות להימצא בכל מלתחה גברית. נציין שהאופנה הנוכחית מקדשת את נעלי העור הקלאסיות ונעלי ספורט לבנות. אנחנו כאן כדי לעשות לכם את החיים קלים. לכן, נמליץ להחזיק בדגם אחד מכל סוג. שכן, היצע מצומצם של פריטים חוסך זמן רב בהתלבטות לגבי ההתאמה.

נעליים

שימו לב – התאמה נכונה היא קריטית

בחירה בפריטי הלבוש שהוצגו לעיל צריכה להתבצע תוך היכרות עם כללים ברורים שידועים לכל סטייליסט. בחרנו להציג בפניכם את 2 הכללים שאסור לכם לפספס:

  1. בחירה במידה מדויקת: יש גברים שנוטים לרכוש בגדים שגדולים עליהם במידה. חשוב שתדעו שמדובר בטעות שעשויה לפגוע בלוק הנבחר. לכן, נמליץ לבחור בחולצה ומכנסיים שאינם צמודים או רפויים מידי. שכן, הבגדים הצמודים לא יחמיאו לכם והבגדים הרפויים עשויים להסתיר את מבנה הגוף, במקום להבליט אותו.
  2. איזון מושלם: בחירה בפריטי הלבוש שהוצגו לעיל מצריכה התבוננות מעמיקה בצבעים והמרקמים. שכן, עליכם לבדוק שיש התאמה בין גוון החולצה למכנסיים ולהימנע מבחירה של 2 פריטים בעלי גוון דומה.

 

השורה התחתונה – הגיע הזמן לשלב לוקים!

אלה היו 3 פריטי הלבוש שישדרגו כל לוק במינימום מאמץ. כעת אתם מכירים בפריטים שצריכים להתווסף לארון שלכם, כך שתצטרכו רק לבצע את ההשלמות הדרושות ולהתנהל בהתאם ל – 2 הכללים הבסיסיים שהוצגו לעיל. נאחל בהזדמנות זו שתמיד תצאו מהבית עם לוק משודרג שיאפשר לכם להיראות במיטבכם.

פריטי הלבוש שישדרגו לכם את הלוק

הכל על עצי חיים
הכל על עצי חיים

עצי החיים הם חלק בלתי נפרד מבתי כנסת מסוגים שונים (אשכנזים, ספרדים וכו'). שכן, הם מעטרים את ראשם של