נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

שעון חכם: האם זה תכשיט כמו שעון רגיל ?

כמה פעמים ישבתם בבית קפה או במסעדה ביום בהיר, וראיתם בשולחן הסמוך אנשים, אשר יושבים ומדברים כשידם מונחת ישרה על השולחן, כאילו הם מנסים להציג דבר מסוים לראווה ?

לצופה מן הצד מדובר בתופעה מוזרה, לא שגרתית ובוודאי לא לגיטימית. עם זאת, עבור אנשים רבים, אשר עונדים שעון חכם על היד, מדובר בסוג של הרגל שבו הם דוגלים על מנת "לשמר את הסטטוס". בשנים האחרונות יחד עם התקדמות הטכנולוגיה, הפכה נפוצה יותר ויותר התופעה שבה אנשים במעמדות שונים ומגוונים, רוכשים עבורם או עבור קרוביהם כמתנה, שעון חכם בעל שימושים רבים, שמשמש כתכשיט לכל דבר. אך ככל שמתעמקים בתופעה, אפשר להבין כי מדובר בשוק שלם, שבו כל מתחרה נלחם בשיניים על נתח השוק האישי שלו, אותו הוא משיג באמצעות מיתוג ייחודי וקהילה שהולכת אחריו כמו עדר.

קחו לדוגמא את חברת Garmin. בעבר הלא רחוק, חברת garmin קושרה בעיקר למכשירי GPS אזרחיים וגם כאלה בשימוש הצבא. ככל שהטכנולוגיה התקדמה והעולם רץ קדימה, בני האדם חיפשו את אורח החיים הספורטיבי, וכמובן רצו שכל חבריהם יידעו על כך, ובעקבות אלה נוצר הצורך בשעונים אשר יתעדו את הפעילות הספורטיבית שלהם. כל אדם יכול היום בעזרת סכום סביר שמתחיל ב400-500 ₪, להצטייד בשעון שישמש אותו בפעילות ספורטיבית, אותה יוכל לסנכרן למחשב ולפלאפון ובכך לנהל יומן מעקב אחר האימונים שלו.

בעקבות ההצלחה של חברות כמו garmin, חברות רבות נוספות החלו להציע את שירותיהן, וכל אחת מנסה לבדל עצמה מהשנייה בדרכים מגוונות.

האפשרויות הן כל כך רבות, ולעתים קשה לבחור ובוודאי שקשה למצוא את ההבדלים. כל חברה שקיימת היום בשוק, מהווה שחקן פעיל ועל כל אחת אפשר למצוא ביקורות לכאן ולכאן. גם השירותים שהן מציעות הן כל כך רב גוניים, וגורמים לנו לתהות מצד אחד האם אני זקוק לכל הטוב הזה, אך באותה נשימה להגיד "למה לא ?". החל מניטור שינה ומעקב אחר קצב הלב, ועד תכניות אימונים ייעודיות לתחרויות מסוימות, וכמובן שישנן אפשרויות נוספות כמו שמיעה של המוזיקה היישר מהשעון, כי לצאת לריצה עם הפלאפון ? זה מסורבל !

מומלץ לבחור בקפידה גם את הרצועה המקיפה את השעון ולהתרשם ממגוון רצועות כאן רצועות לשעון אפל  אשר יקלעו בדיוק לטעמכם האישי.

 

סמל סטטוס ?

אין ספק שטרם אדם בוחר לקנות שעון בסכום לא מבוטל, הוא ישאף כי השעון מצד אחד ייתן לו בדיוק את מה שהוא צריך, ולא יזיק גם קצת מעבר, אך בנוסף, ישתייך לחברה מוכרת שמוצפת בהמלצות וחוות דעת חיוביות של משתמשיה. עובדה זו קובעת ללא צל של ספק כי מדובר בתכשיט לגיטימי, שבשנים האחרונות, גם בעזרתה הנדיבה של המדיה החברתית, הפך לסמל סטטוס מרכזי.

שעוני נשים מייקל קורס
שעוני נשים מייקל קורס

שעוני נשים יוקרתיים של מותג העל מייקל קורס נמכרים כעת באתר הצרכנות המוביל בישראל – קרי אונליין. הפרטים לביצוע