נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

שרשרת פנינים – חובה לקנות רק בחנות תכשיטים מוכרת

אם את חדשה בעולם שרשראות הפנינים ורוצה לקנות אחת, המגוון של האפשרויות עשוי להיראות קצת מרתיע בהתחלה.

יש כל כך הרבה סוגים שונים, גדלים, צבעים ואורכים לבחירה.

אם את כמו רוב הנשים, סביר שתתקשי להחליט מול המבחר האינסופי.

תני לנו כמה דקות מזמנך ואנו מקווים לעזור לך.

 

איפה קונים שרשרת פנינים?

יכול להיות שתראי שרשראות פנינים בדוכנים בשווקים או בחנויות בגדים למיניהן, אך חשוב מאוד לדעת שאלו לא מקומות לרכוש בהן שרשרת טובה ואיכותית. אם את רוצה למצוא שרשרת עמידה שתישאר איתך לעוד זמן ארוך, לכי על האפשרות של חנות תכשיטים. מוכרים בחנות תכשיטים ידעו להכווין אותך בנוגע לסוגי פנינים, אורכי שרשראות וסגנונות שונים שמתאימים לך באופן אישי.

 

אילו סוגי שרשראות פנינים יש?

כיום ישנם בשוק התכשיטים ארבעה סוגים בסיסיים של פנינים מתורבתות: פניני אקויה, פניני מים מתוקים, פניני טהיטי ופניני הים הדרומי. כל אחד מהם מציע לך משהו אחר וכל אחד מהם יכול להיות יפה להפליא. בחנות תכשיטים ידעו להסביר לך על כל סוג ותוכלי לראות איזה סוג הוא המתאים לך ביותר.

 

איך לבחור את גודל הפנינה הנכון?

אם את חדשה בתחום הפנינים, זאת כנראה שאלה שאת כבר חושבת עליה. איזה גודל פנינה מתאים לי? איך תראה שרשרת עם פנינים בגודל 6 מ"מ, לעומת אחת עם פנינים בגודל 10 מ"מ?

חנות תכשיטים עם ניסיון במכירת שרשראות תכשיטים תדע לומר לך מה הגדלים הפופולריים ביותר. גדלים אלה הם "בטוחים". הם לא גדולים מדי והם לא קטנים מדי. אם את מחפשת משהו יותר קטן ועדין, את יכולה לרדת בגודל. אם את מחפשת משהו יורת גדול ובולט, תוכלי להגדיל.

הגודל הפופולרי ביותר של שרשראות פנינים הוא 7-7.5 מ"מ. השני והקרוב מאוד הוא 8-8.5 מ"מ.

שרשראות פניני טהיטי הן מטבע הדברים פנינים גדולות יותר. בשרשראות כאלו לרוב יהיו פנינים קטנות יותר ליד הסוגר של השרשרת ופנינים גדולות יותר במרכזה. גדלי הפנינים בסוג נע נעים בין 8 ל-11 מ"מ.

פניני הים הדרומי הן הגדולות ביותר. אם את מחפשת אחר שרשרת פנינים זו, כנראה שאת רוצה פנינים גדולות. הגודל הפופולרי ביותר והלביש ביותר נע בין 10 ל- 14 מ"מ.

 

איך לבחור את האורך הנכון?

אורך שרשרת הפנינים הוא העדפה אישית. על איזה מראה את רוצה ללכת? אם את מתכננת לענוד את הפנינים שלך בצורה יותר אגבית, כנראה יותר מתאים לך חוט קצר יחסית. חוטים ארוכים יותר נחשבים רשמיים יותר, אם כי זה לא תמיד חייב להיות במצה.

האורכים הפופולריים ביותר הם 40 ס"מ ו- 45 ס"מ. שרשראות באורך של 90 ס"מ ו- 130 ס"מ פופולריות מאוד גם הן, זאת מכיוון שניתן ללבוש אותן ארוכות או להכפיל אותן.

 

דוגמנית תכשיטים