נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

תיקים בסיטונאות – הדרך הנכונה לקנות בעולם האופנה

ככה אפשר להפיק עוד רווח לעסק: לחסוך על מתנות איכותיות (אבל שוות)  לעובדים ולהרחיב את תחומי הפעילות – בעל מספרה, קוסמטיקאית או בעלת עסק שרוצה להתחיל למכור ברווח תיקי ערב יוקרתיים ותיקי נשים או גברים – קנו בסיטונאות! זו אחת מהאפשרויות הכי טובות העומדות בפנייך.  

 

מה זה תיקים מסיטונאות

מהות הסיטונאות היא קניית מוצרים ישירות מהיצרן/יבואן, בכמות גדולה ובמחיר מוזל, לצורך מכירתם מחדש לצרכנים פרטיים בעלות שתפיק רווח. הסיטונאים עצמם לרוב לא מתעסקים בייצור, כי אם בשיווק המוצרים ללקוחות עסקיים שימכרו את הסחורה לצרכנים פרטיים. מי שמחפש תיקים בסיטונאות, למעשה מחפש למכור תיקים איכותיים שמחירם יהא מוזל מאלו של החנויות המשווקות (בלי עמלת התיווך ובמחיר מוזל עקב הרכישה הגדולה), כך למעשה נוצרת תחרות, למשל: חברה גדולה תקנה תיק ב- 30 ש"ח ותמכור אותו ב- 60 ש"ח, ואולם לך כבעל עסק תהיה אפשרות למכור את התיק אפילו ב- 59 ש"ח. כך ללקוחות יהיה משתלם יותר לרכוש ממך, שהרי הסחורה גם ככה אותה סחורה, אותו תיק, אותה איכות.

 

תיקים מסיטונאות לבעל עסק

תיק הוא אביזר חובה שכל אחד צריך. בין אם לשימוש פרקטי או להוספת טאצ' אופנתי ללוק, סביר להניח שאם יש ברשותך עסק שמתקשר באופן כללי לתחום היופי (ספר / מאפרת / קוסמטיקאית / בעל מכון יופי / מניקוריסט וכו'), לקוחות המגיעים אליך הם בעלי תחום עניין משותף של "חובבי אופנה וטיפוח", מה שהופך אותם אוטומטית ל"לידים חמים". הכוונה היא שהסיכוי שלך לעניין אותם ברכישת תיק – עולה. חוץ מזה, מיהו אותו אדם שמסוגל להגיד "לא" להצעה המפתה של הכנסת כסף בקלות ובמינימום זמן השקעה דרך העסק שלו (שכבר קיים)? שיתוף פעולה עם החברה הנכונה תחסוך לך הרבה כאב ראש ותפתח אותך לעולם חדש של עסקים מניבים. תיקים בסיטונאות ניתן לרכוש מחברות העוסקות בייצור תיקים באמצעות הסכם עסקי שלך איתם.

 

תיקים מסיטונאות לעובדים

ישנם לא מעט ועדי עובדים, בעלי חברות וארגונים שרוצים להעניק לעובדיהם מתנות לשם העלאת מוטיבציה והוקרת תודה. כדאי לרכוש את המתנות (שגם ככה לרוב נרכשות בכמות גדולה) בעלות נמוכה יחסית (סיטונאות) ולנצל את שארית הכסף לדברים חשובים אחרים.

 

מאיפה מתחילים לרכוש בסיטונאות

כאמור, כדי לשווק מוצר בסיטונאות עליך לשתף פעולה עם חברה המשווקת את הסחורה שברצונך למכור/להעניק.  הנחה משמעותית יותר תתקבל ככל שהרכישה גדלה בהיקפה. לרוב, לא מדובר בסיכון גבוה מפני שגם לחברה המייצרת יש אינטרס שיהיה לך, מוכר/קונה, סיפוק ותועלת מהעסקה. לשם כך, היא מציעה בדרך כלל תנאים גמישים ואפשרויות שונות לעבודה שלך מולה. אם יש חברה שאהבת במיוחד את התיקים שלה, שווה לברר אם הם עוסקים בסיטונאות – אולי בשבילך הם יתחילו (:


תיקים

כיצד מתמחרים אונקיית זהב?

רבים שמעו על מקרה מוזר שאירע לאחרונה, כאשר אדם תמחר אונקיית זהב שהייתה ברשותו באופן שאינו הגיוני. הדבר גרם

מה כרוך בלכידת מכרסמים

יש לכם עכבר בבית? נתקלתם בגללים קטנים? חושדים שמכרסם כלשהו מסתובב בסביבה? אנחנו רק יכולים לשער שאתם מעדיפים להתעלם

הכירו את הספא עד הבית

לאחרונה אנו שומעים לא מעט תלונות מצד אנשים שנמצאים מסביבנו. כולם עובדים קשה והגוף לא יכול להכיל יותר מידי.

מה זה קלאב קאר?

קלאב קאר הינו רכב חשמלי פתוח המשמש לסיורים וטיולים בשטח פתוח המתאים לכל גיל. באתר קרמל תוכלו למצוא את

2 דרכים להעברת כסף לחול

רבים מוצאים את עצמם תרים אחר אפשרות נוחה להעברת כספים לחול. בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית בשיח הנוגע