נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

4 מתנות שכיף לקבל בכנסים

כשעורכים כנס, ומחפשים דרך לשדרג אותו ולהפוך אותו לטוב ומוצלח יותר, כדאי לחשוב על מתנות לאורחים.

ישנן מתנות שפשוט כיף לקבל, והאורחים ישמחו מהם.

אם אתם עורכים כנס, כנראה שאתם רוצים לעשותו כמה שיותר מוצלח. עיקר הכנס הוא כמובן הסיבה לשמה מתכנסים אך ישנם דברים שאפשר לעשות מסביב, שם היצירתיות מגיעה לידי ביטוי וכך ניתן לשדרג כנס מהדבר המובן מאליו שלשמו מתכנסים לכנס מוצלח. דבר אשר ניתן לעשות בהקשר זה – מתנות!

 

סוג המתנות

לרוב בכנסים מומלץ לחלק מוצרי פרסום, כלומר מתנות שמפרסמות את אותו ארגון (או חברה) אשר עורך את הכנס. מוצרי פרסום יכולים ליצור תחושה של שייכות בין המוזמן לארגון, ובנוסף מפרסמים את החברה או הארגון בכל מקום אליו האדם יגיע בעתיד עם אותה מתנה. סוג אחר הוא מתנות "רגילות", או מצחיקות שאותו מוזמן ייהנה מהם.

 

מוצרים שימושיים

סוג ראשון למתנה בכנסים הוא מתנה אשר תשמש את המוזמנים בעתיד בהקשר מקצועי אך לאו דווקא. דהיינו, מתנה יומיומית אשר כל אדם ישמח לקבל ויכול להיעזר בה בחייו האישיים והמקצועיים.

 

יומן

נכון, אומנם רובנו עברנו ליומנים אלקטרוניים דרך המייל, ובכל זאת עדיין קיים קסם ביומן מוחשי אשר כותבים בו בעט ובעיפרון. את היומן ניתן לעשות עם כריכה מחומר איכותי ועליה הדפס של אותו ארגון אשר מכנס את הכנס. ביומן מוחשי, מעבר לרישום פגישות ואירועים, ניתן לשמור גם מחשבות והרהורים בצורה משוחררת ויצירתית עם סדר בזמנים.

 

עטים

עטים הם פריטים שיש אומנם לכולם, אך הצורך בהם הוא כמעיין המתגבר. הם נאבדים, נמסרים, נשברים ובשורה התחתונה – תמיד צריך עוד. בנוסף, אם בכנס מעניקים עטים משובחים ואיכותיים, עם משקל נכון, דיו חזק ודק, אז המתנה נהיית שימושים הרבה יותר, כזאת שבאמת כיף לקבל.

 

כיסוי מצלמה

מתנה שימושית ונחוצה הינה כיסוי מצלמה למחשבים ניידים. היא איננה יקרה כמו שנשמעת – זהו פשוט אביזר מינימלי עם מנגנון הסתרה אשר שמים אותו על עדשת מצלמת המחשב. אם חס וחלילה ייפרצו למחשבכם וינסו לראות אתכם דרך המצלמה (בניגוד לרצונכם!) תוכלו להסתיר אותה בעזרת מנגנון זה. מתנה שווה שכל מי שיש לו מחשב ישמח לקבל.

 

מתנות משמחות

סוג אחר של מתנות שכיף לקבל בכנסים הוא מהז'אנר היותר "שטותי". מתנות שקשורות לחוויה, או עשיה כיפית, או פשוט שמעלות צחוק לאדם. דוגמא למתנה שכזו – קריקטורות.

 

קריקטורות

קריקטורה כמתנה ומזכרת מגניבה לכנסים יכולה מאוד לשדרג את החוויה של המוזמנים אל הכנס. הקריקטורה יכולה להצחיק ולשמח את כל מי שבוחר שיציירו אותו (וגם תצחיק את חבריו). ישנן מספר דרכים לקבל את הקריקטורה – על פוסטר, באופן דיגיטאלי ועוד שלל דרכים יצירתיות.

 

לסיכום

לסיכום, על מנת לשדרג כנס אשר אתם עורכים, מומלץ להביא מתנות למוזמנים. מתנות אלו יכולות להיות שימושיות באופן יומיומי ואף מצחיקות או נחמדות שכיף לקבל.

 

מכשיר כתיבה

מתנה לאחות
איך לבחור מתנה לאחות?

יש הרבה סיטואציות שבהן נרצה לקנות מתנה לאחות שטיפלה בנו: החל מלידה, דרך אירוע רפואי ועד משבר בריאותי בחיים

5 מתנות שוות לגבר

כולנו יודעות שקניית מתנה לחבר או לגבר בכלל יכול להיות סיטואציה קשה ומורכבת. כולן רוצות למצוא את המתנה הטובה