נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 צמידים מעוצבים שחשוב שתכירי

עולם התכשיטים מתחלק להמון קטגוריות כאשר כל אחד ואחת מאתנו מתחברים לתכשיטים שונים, למשל יש אנשים שאוהבים גם טבעות, גם שרשראות, גם צמידים וגם עגילים אך יש כאלה שמעדיפים לשים כל פעם משהו אחר, למשל רק צמידים או אפילו צמיד בודד או רק שרשרת וכדומה. בנוסף, יש אנשים שיש להם את הסגנון הייחודי שלהם שהם מעדיפים אך בין כל אלה, תכשיטי כסף תמיד יהיו המובילים משום שתמיד יהיו עיצובים שמתאימים לכולם.

 

תכשיטי 925 פנדה – תכשיטים כחלק מהופעה

תכשיטים מהווים חלק בלתי נפרד מההופעה החיצונית כתוספת נדרשת, גם לנשים וגם לגברים. כשרוצים לשלב תכשיטים עם בגדים מסוימים, לוקחים בחשבון לא רק את סגנון התכשיטים האהוב אלא גם את שילוב הצבעים, סגנון לבוש – יום יומי או ערב, כאשר יש כאלה שיעדיפו לענוד תכשיטי כסף ויש כאלה שיעדיפו זהב.

בנוסף קיימת מחשבה נוספת על אילו תכשיטים יתאמו לבגדים הנלבשים, למשל – אם לובשים חולצת גולף יש כאלה שיעדיפו לענוד רק עגילים וצמידים ומאידך יש כאלה שיעדיפו לשים מעל החולצת גולף שרשרת עבה ובולטת. העובדה המעניינת היא שצמידים מתאימים לכל הופעה חיצונית. ולכן בתכשיטי 925 פנדה מרחוב שוקן 27 תל אביב, 6653210 עיצבו שלל נרחב של תכשיטים מרהיבים ובין היתר צמידים לאישה ולגבר שחייבים להתרשם מהם :

  1. צמיד עבה כסף 100% פרמיום בשם קאיה בעיצוב מיוחד במינו של מאין שכבות.
  2. צמיד חוליות קלאסי מכסף 925 בעובי בינוני אשר מתאים גם לנשים וגם לגברים.
  3. צמיד נחש BRONX מכסף 925 איטלקי בצבע לבן בעובי בינוני.
  4. צמיד קיילי עשוי מכסף טהור 925, צמיד קשיח עם מעגל עדין במרכז למראה יוקרתי.

 

מהו סגנון העיצוב המרכזי של תכשיטי 925 פנדה?

נתחיל ונאמר שמדובר על תכשיטים מחומר איכותי, 100% כסף איטלקי בצבע לבן מרשים וייחודי. למעשה הסגנון העיצוב של תכשיטי פנדה מרחוב שוקן 27 תל אביב 6653210, הוא יותר קלאסי אשר מתאים לכל אישה ולכל גבר, כך למשל הצמיד טניס האגדי אשר נמכר בחנות ובאתר גם בעיצוב הקלאסי אך גם בעיצובים ייחודים על ידי שילוב של חוליות, סגירות מעניינות, אבני חן ועוד.

 

אילו תכשיטים נמכרים בחנות ובאתר והאם יש עליהם אחריות?

תכשיטי 925 פנדה, נותנים אחריות לשנה על מגוון התכשיטים שלהם בנוסף ישנם צמידים לאישה או לגבר קיימות קולקציות נרחבות של עגילים – עגילי חישוק עבים, דקים משולבים ועוד, שרשראות בעיצובים של חוליות, עם תליונים, אבני חן ועוד, טבעות מרשימות לגברים ולנשים במידות שונות, משובצות ומשולבות.

 

לסיכום

כשמדובר על תכשיטים, לא מתבלבלים והולכים על בטוח, רוכשים תכשיטים עם אחריות! תכשיטים איכותיים ועמידים שאפשר ליהנות מהם לאורך שנים. בחברת 925 פנדה, פונים לכל הקהלים – נשים וגברים ומצעים למכירה מגוון רחב של תכשיטים מיודים, מסוגננים וייחודים.

איך בוחרים צמיד טניס?

צמיד הטניס המפורסם- שורות של יהלומים, יוקרה וסיפור רקע מיוחד. צמידי הטניס היום באופנה בסגנונות שלא דמיינת.   מה