נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 רעיונות לגא'דגטים שהם אקססוריז

אקססוריז זה מגניב, גאדג'טים זה מלהיב והשילוב בין אקססורי לגאדג'ט הוא מושלם – נציג לכם כאן ארבעה שילובים בין אקססורי שהוא אביזר אופנתי ויפה לבין גאדג'ט שהוא חפץ או מוצר שימושי, שיש לו דרישה רבה בקרב הקהל ובדרך כלל השימוש בו אינו הכרחי אך נוח ומהנה. שימו לב שהמוצרים משלבים גם פן פרקטי וגם פן ויזואלי.

 

צעיף נגד השמש

הצורך להימרח שוב ושוב ולשמור על העור שלנו כאשר אנחנו נמצאים תחת השמש, הוא הכרח שעלול להיות מציק, בעיקר עבור מי שסובל מחשיפה ממושכת לשמש. צעיף לשמש עשוי בד קליל ועדין, הוא פריט שימושי ואסתטי שנוח לעטות על הראש או על הכתפיים החשופות. הוא עשוי בד שחוסם קרינה מסוכנת, והוא ניתן לכביסה ולשימוש נוסף. צעיף לשמש יכול להוסיף מאוד ללוק הכללי שלך וניתן להשיגו במגוון צבעים ודוגמאות שיכולים להשתלב עם שאר הביגוד.

אביזרים

צמיד ביומטרי

ישנם מקרים שבהם השעון החכם והביומטרי פשוט לא מתאים. הוא לא מסתדר עם שמלות חגיגיות ויש מקרים שבהם הוא לא תואם הנחיות שקשורות למדים או ללבוש במהלך שעות העבודה. במקרה כזה, בדרך כלל נהוג להסיר את השעון.

לעומת זאת, הצמיד הביומטרי פותר את הבעיה. זהו צמיד מינימליסטי שמסוגל להמשיך לעקוב ולנטר את המדדים של בעליו, ללא מסך וללא מראה מושך תשומת לב כמו שעון חכם. היכולת לנטר את המדדים באופן רציף מאפשרת הסקת מסקנות מדויקת ונכונה יותר מבחינה רפואית.

 

מטען נייד

אפשר אולי לטעון שמטען נייד איננו אקססורי אבל מטען נייד ממותג הוא בהכרח כן. גם כי הוא מצוי איתך כאשר הוא מטעין את הטלפון הסלולרי ןניתן להשתמש בטלפון כשהוא נטען, וגם בגלל שמטענים ניידים ממותגים מגיעים בצורות שונות, ביניהן גם כאלה שהופכות את המטען לאקססורי. למשל מטען שמורכב בנרתיק נסיעות, בארנק או בתיק מסמכים, וישנם גם מטענים ניידים שניתן לחבר למחזיק המפתחות ולדעת שהם תמיד שם, זמינים לשימוש.

צמיד ביומטרי

קסמים בשרשרת

ישנם המון ניסיונות מוצלחים של שילוב גאדג'טים בתכשיטים, בעיקר בשרשראות. כבר לפני מאות שנים היו שרשראות עם תליונים בהם ניתן היה לשמור נוזל, תליונים נפתחים עם מקום לתמונות ועוד ועוד. הגאדג'טים המודרניים שמשולבים בשרשרת לא בהכרח דומים למקוריים.

בין השאר, שרשרת יכולה להסתיר כפתור חירום שמצלצל למספר קבוע מראש עם הודעה שכוללת את מיקום עונדת השרשרת. שרשראות יכולות גם לשמש לאפשרויות רפואיות, בגלל האפשרות למקם תליון באזור החזה. חיישן מתוחכם בשרשרת יכול לנטר את קצב הלב ומדדים נוספים ,ותליון ייעודי על שרשרת רוטט בתדר נמוך ומרגיע את העונד או העונדת.

 

לסיכום

אנחנו חיים בעתיד וכעת יש לנו אפשרויות להשתמש באקססוריז חכמים ובגאדג'טים אופנתיים ולהרגיש כמו שהרגישו ג'יימס בונד ובאטמן, עם הפטנטים הלבישים שלהם.

קסמים בשרשרת

הכל על עצי חיים
הכל על עצי חיים

עצי החיים הם חלק בלתי נפרד מבתי כנסת מסוגים שונים (אשכנזים, ספרדים וכו'). שכן, הם מעטרים את ראשם של