נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 רעיונות למתנה ליולדת 

חיפוש אחר מתנה שמתאימה ליולדת, עשוי להיות עניין מורכב שאורך זמן רב. מדריך זה עולה לרשת כדי לחסוך לכם בחיפושים ולהציג את 4 הרעיונות למתנות שכל יולדת תשמח לקבל. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתעניקו מעתה ואילך את המתנה המושלמת לכל אישה.

 

הרעיון ה – 1: שובר לבייבי סיטר

אי אפשר להעלות מדריך שעוסק ברעיונות למתנות שימושיות ליולדת, מבלי להציע לכם למסור לידיה שובר לבייבי סיטר שיתבצע על ידיכם. נסביר שמדובר בשובר שמתאים לבני משפחה וחברים קרובים. שכן, הוא מאפשר ליולדת להתקשר אליכם ולתאם מראש תאריך ושעה שבה תגיעו לשמור על התינוק הקטן, בזמן שהיא תטייל בקניון או תנוח במיטה.

מי מכם שרוצים להעניק שובר לשירותי בייבי סיטר שיינתן על ידי אנשי מקצוע מנוסים, יכולים לפנות ל"אחות לילה" ולקבל ממנה שובר אמיתי שיאפשר ליולדת לקבל לילה שקט, בזמן שהאחות תשמור על התינוק. מדובר ברעיון מקורי שישמח כל יולדת באשר היא.

שְׁמַרטַף

הרעיון ה – 2: חולצת הנקה

אחד הקשיים הבולטים ביותר שבאים לידי ביטוי לאחר לידה נוגע ליציאה מהבית למטרת קניות. נשים רבות לאחר לידה מתקשות להגיע לחנויות הבגדים, כדי למצוא חולצות או שמלות שיאפשרו להן להניק מחוץ לבית. אם אתם רוצים לסגור ליולדת את הפינה הזו, עליכם להיכנס לאתר של רחלי ברית , rachelibrit ולבחור בחולצת הנקה מעוצבת שתישלח עד פתח ביתה. כך היא תוכל לצאת לאירועים, להיראות טוב ולהניק את התינוק בקלות בעת הצורך.

 

הרעיון ה – 3: תכשיט עם הקדשה

נהוג למסור ליולדת תכשיט עם הקדשה שיזכיר לה את הלידה המרגשת. יש מי שבוחרים להעניק שרשרת או צמיד שכוללים תליונים של ילדים. כך שבעצם, לאחר כל לידה, ניתן להעניק במתנה תליון נוסף של ילד או ילדה (בהתאם למין היילוד). אחרים יכולים להעניק שובר מתנה לחנות תכשיטים, כדי שהיולדת תוכל לבחור בעצמה את התכשיט המתאים לה ביותר מבין המבחר שקיים בחנויות השונות.

 

הרעיון ה – 4: מגשי אוכל חם

נשים לאחר לידה עשויות לחוש עייפות תמידית. כך שקשה להן לנהל את הבית כפי שעשו לפני הלידה. עובדה זו מובילה אותנו לרעיון הרביעי שיקל על היולדת באופן משמעותי. מדובר בהענקת מגשי אוכל חמים שיוכנו על ידי קייטרינג מוכר. מי מכם שיבחרו ברעיון זה, צריכים לבדוק תחילה אם יש ליולדת הגבלות כלשהן בתחום, לדוגמא:

  • כשרות
  • טבעונות\ צמחונות
  • רגישות לגלוטן\ מוצרי חלב\ בוטנים ועוד

 

השורה התחתונה – הגיע הזמן לבחור

עד כאן 4 הרעיונות הטובים ביותר למתנות ליולדת. כעת אתם מכירים בהם מקרוב, כך שתצטרכו רק לבחור ברעיון שמתאים ליולדת שאתם מכירים. בשלב זה נותר לנו לאחל שתבחרו נכון. רגע לפני סיום, נמליץ לשמור את המדריך בלשונית ה"מועדפים", כדי שתוכלו לחזור אליה בכל פעם שתחפשו אחר מתנה מקורית ללידה.

מתנה לאמא טרייה

מתנה לאחות
איך לבחור מתנה לאחות?

יש הרבה סיטואציות שבהן נרצה לקנות מתנה לאחות שטיפלה בנו: החל מלידה, דרך אירוע רפואי ועד משבר בריאותי בחיים