נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

5 מתנות שוות לגבר

כולנו יודעות שקניית מתנה לחבר או לגבר בכלל יכול להיות סיטואציה קשה ומורכבת. כולן רוצות למצוא את המתנה הטובה ביותר, אך לא תמיד אנו בטוחות שהמתנה מתאימה לגבר שלנו. בחירת מתנה לבן זוג גם תלויה בשלב היחסים שלכם, למשל: מתנה טכנולוגית יקרה בשנה הראשונה שלכם יחד, זה עלול להיות מוקדם מידי. ומצד שני, שי שוקולד לאחר 5 שנים של זוגיות עלול להיות מעט מידי. ולכן, מצאנו בשבילכן את המתנות השוות ביותר לגבר.

 

  • תכשיטים

אם הגבר שלכם אוהב תכשיטים, זכיתן. לבנות בדרך כלל קל מאוד לחפש תכשיטים יפים, ולכן זכיתן. בחירת המתנה הפכה להיות קלה יותר, הגבר שלכן אוהב תכשיטים ואתן יודעות לבחור אותו מצוין, תנצלי זאת. נשים רבות מאמינות שאישה אינה צריכה לקנות לגבר טבעת, מעין אמונה כזאת. אך למזלנו, יש עוד תכשיטים, שרשרת, שעון או צמיד תהיה מתנה נהדרת לגבר שאוהב תכשיטים.

 

  • צימר

צימר זו המתנה מאוד פופולרית בין בני זוג, אך לעיתים מעט יקרה עבור חלק מהאנשים. אם התקציב מאפשר זאת נופש בצימר זו מתנה מדהימה, במיוחד אם אתם מתגוררים במרכז. קחי את בן הזוג שלכם לגלות את צפון או דרום הארץ ותהני יחד איתו בצימר מפנק, אין סיכוי שהוא לא יאהב את זה.

 

  • בגדים

עוד נקודה שעלינו הבנות לנצל, אם הגבר שלכם אוהב ומתרגש מפירטי לבוש חדשים זו תהיה מתנה נפלאה עבורו. יתרון נוסף של פריטי לבוש כמתנה הוא גמישותו בתקציב, ישנם פריטי לבוש זולים יותר וזולים פחות או ניתן לקנות כמה פירטי לבוש בודדים או רבים, הכול בהתאם התקציב למתנה.

 

  • אוזניות

אם החבר שלכם חובב מוזיקה, או אולי סתם חובב גאדג׳טים חדשים, אוזניות זו מתנה מצוינת. אוזניות, גם החדשות ביותר, בדרך כלל מתאימות לתקציב בינוני. למשל: האוזניות החדשות ביותר של אפל – Apple AirPods 3, שזכו באוזניות הטובות והמתאימות ביותר לאייפון עולות כ- 600 ש״ח בלבד.

 

  • אביזרים לבישול

זה ישמע מצחיק, מתנה למטבח לגבר, נכון זה שובר סטיגמות, אבל ישנם גברים שאוהבים לבשל וציוד חדש וטכנולוגי למטבח עלול לרגש אותם במיוחד. דוגמאות למתנות מיוחדות למטבח שיכולות לרגש את הגבר שלכן: טאבון פיצות, מכשיר פסטה, גריל, סכינים מיוחדים למטבח ועוד.

 

ולסיכום,

מתנה לגבר מצטיירת כסיטואציה מורכבת ולפעמים יכולה להיות במחשבות במשך זמן רב. לדעתי, הסיטואציה הזו קלה הרבה יותר ממה שאנחנו עושות מזה. לכל גבר יש את התחומי עניין שלו (ביגוד, טכנולוגיה, מוטורי, מטבח ועוד) ואתן בטוח יודעות הכי טוב מה הם תחומי העניין הספציפיים של הגבר שלכם. המתנה שהגבר שלכן הכי התרגש ממנה הוא המתנה הרלוונטית לתחום העניין שלו, בדומה לדוגמאות שנתנו מעלה.

אוזניות

מתנה לאחות
איך לבחור מתנה לאחות?

יש הרבה סיטואציות שבהן נרצה לקנות מתנה לאחות שטיפלה בנו: החל מלידה, דרך אירוע רפואי ועד משבר בריאותי בחיים