נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

X מתנות שוות לגבר

מזל טוב, הבן זוג/ האח או אפילו חבר טוב חוגג יום הולדת וזאת ההזדמנות שלכם לפנק את אותו אהוב במתנות מעניינות ומיוחדות ליום הולדת.

עדיין לא בטוחים שאתם יודעים מה כדאי לקנות? תמשיכו לקרוא אנחנו בטוחים שנוכל למצוא לכם רעיון למתנה.

זה אולי קצת סטריאוטיפי אבל בוא נתחיל מדברים שגברים לרוב יאהבו, בסופו של דבר כל מה שאנו מציעים כאן הם רעיונות בלבד ואתם יכולים לקחת בחשבון אם זה משהו שהבחור יעריך.

 

מתנות שוות לגבר תלוי תקציב:

תקציב נמוך:

  • משחקי מחשב ומדיה- רוב הגברים יעריכו משחק מחשב טוב וחדש שהם עוד לא שיחקו, לכן אם אתם יודעים שיקירכם אוהב לשחק במשחקי מחשב שווה להשקיע במשחק שאומנם זה לא מאוד זול אך זה גם לא מאוד יקר.
  • עשה זאת בעצמך- ספר תמונות- זכרונות. אם אתם אוהבים להיות רומנטים הכינו ספר תמונות, זה גם יהיה מעשה יד וגם הזדמנות להסתכל על כל החוויות שצברתם ביחד.
  • בושם- בושם הוא תמיד פיתרון נהדר וזול, אתם יכולים ללכת ולחדש ליקירכם בושם חדש שהוא עוד לא ניסה או לקנות לו את אותו אחד שכבר יש לו, להחלטתכם.

 

תקציב בינוני:

  • גריל גז- אין כמו היכולת להכין בשר טוב על גריל איכותי. מי שאוהב בשר ואוהב לבשל זאת המתנה המושלמת עבורו, אם אתם מכירים את הפרטנר שלכם ואתם יודעים שהוא אחד שאוהב לבשל, אנו מבטיחים לכם שזאת מתנה שלא תתחרטו שתקנו. אפשר לראות דגמים מומלצים בלינק הבא: grill.co.il
  • טיסה בשמי הארץ- כמה פעמים יצא לכם להגיד טסתי ברחבי שמי ישראל ואפילו יצא לי לראות את הקוקפיט של הטייס מקרוב? כנראה ש0. טיסה בשמי הארץ היא חוויה חד פעמית שעם התקציב הנכון יכולה להיות חוויה לכל החיים.

 

תקציב גבוה-

  • חופשה בחו"ל- חופשה בחו"ל היא מתנה נהדרת, כי מי לא אוהב חופשות? ועוד בארץ חדשה שהוא עוד לא היה בה?
  • חופשה בארץ- הארץ שלנו אומנם קטנהנה אבל חובקת בתוכה הרבה מאוד מקומות בילוי ונופש, בין אם זה בדרום החם והיבש לצפון הירוק ומקורות המים חופשה מאפשרת  ליצור חוויות חדשות וגם לנוח בסופש מפנק.
  • קפיצה חופשית- קפיצה חופשית היא זיכרון שנשאר לכל החיים, אומנם התהליך עצמו יקר אבל מי שיכול להרשות לעצמו את זה, זאת מתנה שווה.

לסיכום, יש מגוון מתנות שוות לגבר וכל מה שנשאר לכם לעשות זה לחשוב טוב טוב מי הבחור שמקבל את המתנה, מה הוא אוהב ובכך לשקלל את המתנה שאתם רוצים לקנות. כל בחור הוא עולם שלם וכל אחד אוהב דברים אחרים לכן הדבר החשוב ביותר הוא לקנות מתנה שהוא יאהב.

מתנה לאמא טרייה
4 רעיונות למתנה ליולדת 

חיפוש אחר מתנה שמתאימה ליולדת, עשוי להיות עניין מורכב שאורך זמן רב. מדריך זה עולה לרשת כדי לחסוך לכם

מתנה לאחות
איך לבחור מתנה לאחות?

יש הרבה סיטואציות שבהן נרצה לקנות מתנה לאחות שטיפלה בנו: החל מלידה, דרך אירוע רפואי ועד משבר בריאותי בחיים